GOLVVAS och BÅLSKÅL, porslin, Kina Kanton 1800-tal.

402256. GOLVVAS och BÅLSKÅL, porslin, Kina Kanton 1800-tal.

Polykrom emaljfärgsdekor av figurer i landskap. Höjd 62 cm och diameter 40 cm.

Omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande lagningar.

Antal besök: 965