GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
40223. GOLVUR, 1800-tal.

Pendel finns. Höjd ca 205 cm.

Saknar lod och nyckel. Slitage, dekordel lös, färgbortfall, sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
40223. GOLVUR, 1800-tal.

Pendel finns. Höjd ca 205 cm.

Antal besök: 1 690