LJUSKRONA, 5 st ljusarmar, 1900-talets första hälft.

40222. LJUSKRONA, 5 st ljusarmar, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 60 cm.

Smärre slitage. Lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 613