SKRIVBORDSSTOL, kromad metall och formpressad plast.

402205. SKRIVBORDSSTOL, kromad metall och formpressad plast.

Höjd 76 cm. Står på trissor.

Bruksslitage. Repor, missfärgningar, rost. Sannolikt senare underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm. Står på trissor.

Antal besök: 885