ALEXANDER MCQUEEN. Resväska, "Croc", Black Label, Samsonite, 2000-tal.

402203. ALEXANDER MCQUEEN. Resväska, "Croc", Black Label, Samsonite, 2000-tal.

Svart reliefmönster i krokodilimitation. Svart- och vitmönstret foder i "animal print". Höjd 68 cm, bredd 42 cm, djup ca 28 cm, exklusive teleskophandtag. Namnbricka, tygpåsar, tygöverdrag, lås och broschyr medföljer, nyckel till lås saknas.

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 608