BYRÅ, Art deco, 1900-talets första hälft.

40220. BYRÅ, Art deco, 1900-talets första hälft.

Nyckel finns. Längd 105, bredd 51, höjd 80 cm

Enligt uppgift gesällprov, första pris i Hantverksföreningens lotteri 1930.

Slitage, smärre fanérskador, nyckelbössning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120