DIVERSE bl.a. ostindiska föremål.

40219. DIVERSE bl.a. ostindiska föremål.

Veksaxar, mässing och järn.
Glas, minne frän industriutställningen i Norrköping 1906.
Figuriner, termometrar mm.

Nagg på lockskål och vas. Pillerask med spricka. Bruksslitage. Glas med ingraverade namn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Veksaxar, mässing och järn.
Figuriner, termometrar mm.

Antal besök: 587