TELEFONHYLLA SAMT TIDNINGSHYLLA, teak/string, 1900-talets mitt.

402150. TELEFONHYLLA SAMT TIDNINGSHYLLA, teak/string, 1900-talets mitt.

Tidningshyllans längd 52, bredd 31, höjd 49 cm.

Smärre fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 199