4021208. 17 ST MODELLER arbetsfordon, b la Joal.
6 st hjulgrävare Volvo, 2st Åkerman grävare,
1st Volvo grävare, 1st mobilkran,
2st traktorgrävare, 4st dumpers, 1st BM 470 Bison.
Slitage kan förekomma, Vissa små delar saknas. Dinkytoys modellerna är i bruksskick, slitage repor.