TEXTILIER, 27 delar bl.a. östgötadräll, 1900-tal.

40211. TEXTILIER, 27 delar bl.a. östgötadräll, 1900-tal.

Lakan och örngott med bl.a. brodyr.
Större östgötadräll, 195x153 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 2 753