CARL DELDEN. Olja på duk, monogramsignerad CD.

402112. CARL DELDEN. Olja på duk, monogramsignerad CD.

Landskap, ca. 36,5x49 cm.

Carl Delden (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, ca. 36,5x49 cm.

Carl Delden (1906–1997)

Antal besök: 1 353