KRISTALLPLAFOND, 1900-tal.

KRISTALLPLAFOND, 1900-tal.
4021021. KRISTALLPLAFOND, 1900-tal.

Höjd 31 cm.
Diameter 51 cm.
6 st ljuspunkter.

Bruksslitage, prismor saknas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.
Diameter 51 cm.
6 st ljuspunkter.

Antal besök: 150