SPEGEL, Mosaik, 1960-tal.

SPEGEL, Mosaik, 1960-tal.
4020982. SPEGEL, Mosaik, 1960-tal.

Bredd 47 cm
Höjd 65,5 cm.

Förekommer nagg på ram, fläckvis anlupet glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 47 cm
Höjd 65,5 cm.

Antal besök: 267