ALBIN AMELIN. Gruvarbetare, litografi, signerad och numrerad 90/200.

402078. ALBIN AMELIN. Gruvarbetare, litografi, signerad och numrerad 90/200.

Yttermått 90 x 71 cm.

Ställvis mörka fläckar, fuktskador.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 90 x 71 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 2 466