DYRLUND. 1970-talets skänk, teak, Danmark.

4020578. DYRLUND. 1970-talets skänk, teak, Danmark.

Sänk i teak av Dyrlund från 1971. Med skjutdörrar och lådor
Mått: h. 71 cm. B. 177 cm T. 50 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 467