PÄR SIEGÅRD. "Jakob brottas", olja på duk, uppfodrad. osignerad.

402053. PÄR SIEGÅRD. "Jakob brottas", olja på duk, uppfodrad. osignerad.

37 x 51 cm, intyg a tergo.

duk uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 51 cm, intyg a tergo.

duk uppfodrad på pannå.

Antal besök: 1 224