RESENECESSÄR. Omkring 1900-talets mitt.

402020. RESENECESSÄR. Omkring 1900-talets mitt.

Längd 47 cm.
Läder.

Bruksslitage. Fläckar. Märken.
Några tillbehör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.
Läder.

Några tillbehör saknas.

Antal besök: 838