GLASSERVIS, 24 delar, 1900-talets mitt.

402018. GLASSERVIS, 24 delar, 1900-talets mitt.

Bärnstensfärgat.
5 snapsglas, höjd 8 cm.
1 portsvinsglas, 10 cm.
8 likörglas, 8,5 cm.
4 vinglas, 14 cm.
6 ölglas, 15 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bärnstensfärgat.
5 snapsglas, höjd 8 cm.
1 portsvinsglas, 10 cm.
8 likörglas, 8,5 cm.
4 vinglas, 14 cm.
6 ölglas, 15 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 609