DIVERSE, 1900-tal.

40194. DIVERSE, 1900-tal.

Leksakshäst, bemålat trä.
Kockumsemalj, 4 delar.
Träskor.
Sybord på ben, rotting.

Slitage, skador. En ring saknas på syskrin.

Gör en kostnadsfri värdering!
40194. DIVERSE, 1900-tal.

Leksakshäst, bemålat trä.
Kockumsemalj, 4 delar.
Träskor.
Sybord på ben, rotting.

Antal besök: 683