Leksakshäst, bemålat trä.
Kockumsemalj, 4 delar.
Träskor.
Sybord på ben, rotting.
Slitage, skador. En ring saknas på syskrin.
Leksakshäst, bemålat trä.
Kockumsemalj, 4 delar.
Träskor.
Sybord på ben, rotting.