SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, sent 1900-tal.

40187. SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, sent 1900-tal.

Soffa och två fåtöljer med stomme i betsat trä. Klädsel i grön randigt tyg. Soffans längd ca 190 cm.

Bruksslitage. En knapp saknas på soffans sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 233