SKRIVSKÅP, 1900-talets andra hälft.

40185. SKRIVSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Ek, profilerade luckor, inredd med fack bakom klaff. Längd 110, bredd 56, höjd 107 cm.

Slitage och fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fanerskador.

Antal besök: 750