Väggarmatur, osignerad, Glössner & Co, 1900-talets första del.

401800. Väggarmatur, osignerad, Glössner & Co, 1900-talets första del.

Figurativt motiv. Björkinfattning. 73 x 23 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945