KÄLKE, trä, smide, 1800/1900-tal.

401786. KÄLKE, trä, smide, 1800/1900-tal.

Längd ca 88 cm, bredd ca 29 cm.

Bruks / åldersslitage.
Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks / åldersslitage.
Skador.

Antal besök: 1 452