PISTOL, slaglås, 1800-tal.

PISTOL, slaglås, 1800-tal.
4017635. PISTOL, slaglås, 1800-tal.

Längd 24 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 971