401759. FIGURINER, 4 st, porslin, fåglar B&G samt 1 st Casades figurin.
Pingvinpar, höjd 10 cm, signerade Denmark.
Småfåglar, 3 st, 5-9 cm höga, signerade B&G.
Figurin, Casades, höjd 23 cm, sittande man med skissblock, signerad i botten.
Bruksslitage.