STOLAR, 4 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

40172. STOLAR, 4 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

Vitlackerade, skuren dekor med förgyllda fleuroner och rosor, klädda med blå/vitt vävt tyg.

Bruksslitage, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 845