MARC CHAGALL (1887-1985). Salomon.

4016407. MARC CHAGALL (1887-1985). Salomon.

Marc Chagall (1887-1985), Salomon, färglitografi, 1956, Mourlot 131, signerad och numrerad, exemplar 39/75, ca. 35 x 26 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 54 x 45,5 cm.

Ej inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad, undersökt.

Antal besök: 397