ANDRZEJ SELUK. Polen. Stilleben, olja på duk. Signerad.

401618. ANDRZEJ SELUK. Polen. Stilleben, olja på duk. Signerad.

Bildyta 110 x 98 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 110 x 98 cm.

Antal besök: 2 233