FÅTÖLJER, ett par, "Miljö", Ikea, 1960-tal.

401616. FÅTÖLJER, ett par, "Miljö", Ikea, 1960-tal.

Mörkbetsade ben. Klädsel av ljust tyg. Etikettmärkta.
Ryggens höjd 83 cm.

Skador och fläckar på tyg. Omklädningsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd 83 cm.

Antal besök: 1 540