BORDSFOTOGENLAMPA, gulmetall och glas, 18/1900-tal.

401604. BORDSFOTOGENLAMPA, gulmetall och glas, 18/1900-tal.

Total höjd 57 cm. Kupa i opakt glas.

Nagg. Kupa sannolikt senare. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 604