SKÄNK, alm, 1930/40-tal.

SKÄNK, alm, 1930/40-tal.
401599. SKÄNK, alm, 1930/40-tal.

Hyllplan och fack bakom dörrpar. Tre lådor.
Längd 112 cm, bredd 35 cm, höjd 78 cm.

En låsskylt lös, ligger i låda. Slitage och märken. Ena låset kärvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 629