MYNT, silver, Sverige, mestadels 1900-tal.

401555. MYNT, silver, Sverige, mestadels 1900-tal.

Mestades 25 öre - 5kr bland annat
Total vikt ca 2330 gram.
Medföljer div sedlar bland annat 10kr 1939, "kotia" 1921 och 5kr 1948.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 2330 gram.

Slitage.

Antal besök: 1 237