BORDSLAMPA i porslin, troligen Italien.

401548. BORDSLAMPA i porslin, troligen Italien.

Lampfot i form av urna borrad för el
Reliefdekor i vitt med förgyllning på grå botten
Höjd inklusive ljushållare 39 cm

Bruksskick
Förgyllning med slitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Förgyllning med slitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 661