BAJONETTER, 4 st.

BAJONETTER, 4 st.
401532. BAJONETTER, 4 st.

Längd ca. 33-46 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
401532. BAJONETTER, 4 st.

Längd ca. 33-46 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 809