FÖNSTER, 4 s, 1900-talets första del..

401504. FÖNSTER, 4 s, 1900-talets första del..

Yttermått, 90 x 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Glas saknas, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått, 90 x 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Glas saknas, sprickor.

Antal besök: 615