PARTI SILVER, 22 delar, mestadels skedar, 18&1900-tal.

401442. PARTI SILVER, 22 delar, mestadels skedar, 18&1900-tal.

Bla. Sked J F Grönqvist 1848, längd 20,5 cm, samt askfat Spanien, diameter/längd ca 9,5 cm, total vikt ca 375 g.

Slitage, repor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och gravyr.

Antal besök: 738