MATSALSMÖBEL, 7 delar, Björk. "Herrgården", Carl Malmsten.

401434. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Björk. "Herrgården", Carl Malmsten.

Bord, 1 iläggsskiva. Längd 138.5 cm (+55 cm)
Stolar, 4st.
Karmstolar, ett par.

Stämpelmärkt Åfors Möbelfabrik, Design Carl Malmsten.

Bruksslitage. Bord med repor, slagmärken och fanérskador.

1 ben löst i gängorna. Ligger i möblemanget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4st.
Karmstolar, ett par.

Antal besök: 3 886