VÄGGLAMPETTER, 7 st, mässing, TM Insjön, 1900-tal.

401415. VÄGGLAMPETTER, 7 st, mässing, TM Insjön, 1900-tal.

Höjd 34, bredd 15 cm.

Proveniens Teleborgs Slott, Växjö.

Slitage, målade sladdar, 1 kåpa till glödlampsfäste saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34, bredd 15 cm.

Antal besök: 2 522