BESTICKSERVIS, 78 delar, nysilver, "Svensk Spets".

401409. BESTICKSERVIS, 78 delar, nysilver, "Svensk Spets".

23 knivar längd 24 cm.
12 gafflar 20,5 cm.
19 skedar 18,5 cm.
11 knivar 21,5 cm.
10 gafflar 18,5 cm.
Osthyvel samt 2 smörknivar.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 knivar längd 24 cm.
12 gafflar 20,5 cm.
19 skedar 18,5 cm.
11 knivar 21,5 cm.
10 gafflar 18,5 cm.
Osthyvel samt 2 smörknivar.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 751