THOMAS BAUMGARTNER. olja på pannå, " Gosse med fågel " signerad TH. Baumgartner, daterad 1919.

40138. THOMAS BAUMGARTNER. olja på pannå, " Gosse med fågel " signerad TH. Baumgartner, daterad 1919.

Thomas Baumgartner 1892- 1962.
47 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 38 cm.

Antal besök: 2 692