AXEL TALLBERG. etsning, " min granne" signerad.

401347. AXEL TALLBERG. etsning, " min granne" signerad.

23 x 19 cm.

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 19 cm.

Axel Tallberg (1860–1928)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 312