SERVISDELAR, 9 st, "Pyro", Gustavsberg.

401262. SERVISDELAR, 9 st, "Pyro", Gustavsberg.

Kannor höjd 17 samt 12.
Uppläggsfat längd 26, 23 samt 20,5.
Såssnipa längd 15.
Underlägg diameter 16,5.
Lock diameter 15 och 9 cm.

Bruksslitage, mindre kannan med nagg vid mynning, underlägg med spricka. Krackelyr, mindre missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor höjd 17 samt 12.
Såssnipa längd 15.
Underlägg diameter 16,5.
Lock diameter 15 och 9 cm.

Antal besök: 1 087