HERTHA BENGTSON. Servisdelar, "Blå Eld", fat, 3st., Rörstrand.

4011954. HERTHA BENGTSON. Servisdelar, "Blå Eld", fat, 3st., Rörstrand.

Formgiven 1950, mått ca 40x27cm.

Bruksslitage, repor.

Hertha Bengtson (1917–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Hertha Bengtson (1917–1993)

Antal besök: 210