GLASSERVIS, 23+3 st, 1900-tal.

401183. GLASSERVIS, 23+3 st, 1900-tal.

Grön fot med gulfärgad dekor.
6 glas höjd 13,5.
6 glas höjd 12,5.
6 glas höjd 8,5.
6 glas höjd 7,5.

Remmare av annan modell, 3 st, Tyskland, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. En remmare med obetydliga nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön fot med gulfärgad dekor.
6 glas höjd 13,5.
6 glas höjd 12,5.
6 glas höjd 8,5.
6 glas höjd 7,5.

Antal besök: 808