PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, Capodimonte, Italien, 1900-talets andra hälft.

401179. PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, Capodimonte, Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd 107,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 107,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 200