TE- och MOCCASERVIS, 50 delar, KPM Rubens.

401151. TE- och MOCCASERVIS, 50 delar, KPM Rubens.

Kanna höjd 20.
11 tekoppar höjd 6,5, diameter 10,5.
12 fat diameter 16,5.
12 moccakoppar höjd 4, diameter 6,5.
12 fat diameter 11.
Sockerskål.
Gräddkanna.

Bruksslitage. Kannan med litet nagg vid pip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 20.
12 fat diameter 16,5.
12 fat diameter 11.
Sockerskål.
Gräddkanna.

Antal besök: 3 845