TRÄHÄSTAR, 2 st, dalahästar, samt 1 st 1800-tal.

401136. TRÄHÄSTAR, 2 st, dalahästar, samt 1 st 1800-tal.

1 st, allmogehäst, höjd 27,5 cm, längd 16 cm
2 st dalahästar, höjd 15 cm, längd 14 cm
höjd 13,5 cm,längd 14,5 cm.

slitage sprickor och flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 13,5 cm,längd 14,5 cm.

slitage sprickor och flisor.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 780