ARMBANDSUR, JACQUES LEMANS, HERR, FORMEL 1.

4011254. ARMBANDSUR, JACQUES LEMANS, HERR, FORMEL 1.

F5027.
Kvartsur, kronograf, datumvisning, stål.
Rektangulär form, mått 3,8x5,5cm.

Rem med skador. Repor. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

F5027.

Antal besök: 413