SKÅL, lergods, forntida.

SKÅL, lergods, forntida.
4011080. SKÅL, lergods, forntida.

Höjd ca 9, diam ca 15 cm.

Säljes till förmån för Stockholms stadsmission.

Slitage, nagg, avslag.

Tema

Small Treasures

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9, diam ca 15 cm.

Slitage, nagg, avslag.

Tema

Small Treasures

Antal besök: 417