HUSHÅLLSASSISTENT, "Assistent" modell N7, Electrolux, 1970-talet.

4010944. HUSHÅLLSASSISTENT, "Assistent" modell N7, Electrolux, 1970-talet.

En Electrolux Assistent.
Modellnummer: N7
Produktnummer: 9100104
Serienummer: 443 6142.

Bruksslitage, ytsmuts, repor, skav. Skada i ytterhöljet. Saknade tillbehör. Spricka i ett av tillbehören.
Fungerade vid enkelt test. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

En Electrolux Assistent.
Modellnummer: N7
Produktnummer: 9100104
Serienummer: 443 6142.

Antal besök: 644